ΒΟΛ 5
Δράσεις Εκδηλώσεις

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϋ Μαθητριών ΓΕΛ – ΕΠΑΛ 2023-24

Η ομάδα κοριτσιών βόλεϋ του σχολείου μας συμμετέχει στο Πανελλήνιο σχολικό πρωτάθλημα πετοσφαίρισης.

Την Παρασκευή 2-2-24 έπαιξαν στην προκριματική φάση των αγώνων στο κλειστό γήπεδο στο Μετς έναντι στο 46ο ΓΕΛ Αθηνών και πέρασαν στην επόμενη φάση!

Την Πέμπτη 8-2-24 έπαιξαν στην φάση των 32 στο κλειστό γήπεδο στο Μετς έναντι στο 1ο ΓΕΛ Ηλιούπολης και πέρασαν στην επόμενη φάση!

Τη Δευτέρα 12-2-24 έπαιξαν στο κλειστό γήπεδο στο Μετς έναντι στο 43ο ΓΕΛ Αθηνών και πέρασαν στη φάση των προημιτελικών!

Την Τετάρτη 14-2-24 έπαιξαν στο κλειστό γήπεδο στο Μετς έναντι στο 4ο ΓΕΛ Γαλατσίου και πέρασαν στη φάση των ημιτελικών!

Την Πέμπτη 15-2-24 έπαιξαν στο κλειστό γήπεδο στο Μετς έναντι στο 5ο ΓΕΛ Βύρωνα και πέρασαν στη φάση του μικρού τελικού.

Την Παρασκευή 16-2-24 έπαιξαν στο κλειστό γήπεδο στο Μετς έναντι στο 1ο ΓΕΛ Βύρωνα και κατέκτησαν την 4η θέση στο πρωτάθλημα!

Θερμά συγχαρητήρια για την συμμετοχή τους και τις νίκες!

Τους ευχόμαστε και περαιτέρω επιτυχίες!